A kis félénket szoktatom, szinte idomítom, naponta ölelem, hogy megértse, nem kell tőlem félnie. Itt jó helyen van mellettem. Biztonságot érezhessen. Velünk ki teszi ezt? Van ilyen a közelünkben? Akinek fontos, mindez. Akarja, hogy ne féljek. Létezhessek. Nem eltaposni a törekvése. Nézzünk körül! Csak akad ilyen. Figyelem a kis állatokat, akiket a közelembe telepítettem. Hogyan léteznek? Védekeznek. Alá, fölé rendelődnek. Pont, mint a családokban, munkahelyeken és minden közösségben. A betolakodók helyet követelnek. Rendületlen törtetnek. Akad olyan, aki képes megfékezni és működőképes létezést teremteni? Átlátja, hogy mi történik. Akarja, hogy a kevésbé előtérben levők is létezhessenek. Képes meglátni, hogy azok is értékesek. Nem csak azok, akik az élvonalba törnek. Milyen érdekek vezérelnek? Mint tudjuk, az igazán bölcs emelni törekszik. Ez belülről jövő késztetés. Nem elnyomni. Törölni. A jó vezető innen ismerszik meg. :) Kati
Azért is
Minden vélemény számít!